Intryga małżeńska Jeffrey Eugenides

ISBN:

Published:

Paperback

496 pages


Description

Intryga małżeńska  by  Jeffrey Eugenides

Intryga małżeńska by Jeffrey Eugenides
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 496 pages | ISBN: | 10.13 Mb

Uzależnić można się od wszystkiego.Tych troje uzależniło się od siebie.Amerykańska rewolucja seksualna właśnie dobiegła końca. Podobnie jak czas nauki w college’u dla Madeleine, Leonarda i Mitchella. Ona jest piękną buntowniczką, która odcina się odMoreUzależnić można się od wszystkiego.Tych troje uzależniło się od siebie.Amerykańska rewolucja seksualna właśnie dobiegła końca.

Podobnie jak czas nauki w college’u dla Madeleine, Leonarda i Mitchella. Ona jest piękną buntowniczką, która odcina się od rodziny i poszukuje spełnienia w miłości. Oni pragną spełnić się dla Madeleine. Leonard to uosobienie szaleństwa, niepokorny geniusz. Mitchella pociągają religie Indii i kultura Europy – wyjeżdża tam w poszukiwaniu sensu istnienia. Zaplątani w sieć wzajemnych relacji, w długich rozmowach i pasjonujących lekturach, między jedną a drugą imprezą próbują tworzyć siebie i określać swoje miejsce w życiu.

Nie znają swoich motywacji i nie wiedzą, dokąd dotrą, ale podejmują decyzje, które zaważą na całej ich przyszłości.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Intryga małżeńska":